Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych chłopców.

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych chłopców.

We wtorek 16.04.2024 roku w Adamowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych chłopców. Do zawodów przystąpiło 10 szkół w kategorii wiekowej klas 7-8 chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Jakub Rekiel/ 8a, Bartłomiej Niedźwiedź/7a, Marcel Mączka/7a, Błażej Ozimek/ 8b, Kornel Mączka/7a, Bartłomiej Wiechnik/7b

Marcel Myja/7c, Bartłomiej Ponieważ/ 8a. Zawody odbywały się na stadionie, gdzie największym przeciwnikiem okazał się lodowaty wiatr. Zawodnicy mieli do przebiegnięcia dwa okrążenia, czyli 1300 m. Nasza drużyna w dzisiejszym biegu znalazła się w środku stawki i uplasowała się na VI miejscu. Na każdym etapie zawodów drużyna reprezentująca nasza szkołę biegła w innym składzie wiem, że każdy z uczniów pobiegł najlepiej jak mógł i VI miejsce w województwie to bardzo dobre osiągnięcie jak na debiutantów w tej dyscyplinie. Gratulacje !!!

Anna Nawrocka

  • Post author:
  • Post category:Sport