Pływanie

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w pływaniu indywidualnym
Lublin 4.12.2019

KLASY IV – VI chłopcy:


styl dowolny
X m Szymon Lipiński VI a

Rejonowe Igrzyska Dzieci w pływaniu drużynowym

Kraśnik 27.11.2019

KLASY IV -VI

VIII m sztafeta dziewcząt: 2:13:16

drużyna:

  1. Amelia Prącik/V b
  2. Łucja Frączek/V c
  3. Natalia Szmit/VI b
  4. Iga Rudzik/VI c
  5. Aleksandra Komorowska/VI b
  6. Julia Flis/IV a
  7. Agnieszka Krzysztoń/VI b /rezerwa

KLASY IV -VI

VI m sztafeta chłopców: 1:59:54

drużyna:

  1. Szymon Lipiński/VI a
  2. Igor Szafran/VI a
  3. Alan Janik/VI c
  4. Bartosz Kuśmierz/VI c
  5. Erwin Rechul/V a
  6. Maciej Rubaj/ V b
  7. Paweł Podolak/V c/ rezerwa

Rejonowe Igrzyska Dzieci w pływaniu indywidualnym
Kraśnik 27.11.2019

KLASY IV -VI- dziewczęta:

styl grzbietowy

IV m Łucja Frączek/V c : 0:38:71 s

styl dowolny

XII m Natalia Szmit/VI b :0:46:47 s

styl motylkowy

IV m Amelia Prącik/V b: 0:46:85 s

KLASY IV -VI- chłopcy:

styl dowolny

III m Szymon Lipiński/VI a :0:31:84 s

VII m Alan Janik/VI c :0:37:28 s

styl motylkowy

IV m Igor Szafran/VI a: 0:41:63 s

 

Rejonowe Igrzyska Młodzieży w pływaniu indywidualnym
Kraśnik 27.11.2019

KLASY VII -VIII- dziewczęta:

styl klasyczny

V m Maria Pruś /VII b: 0:45:12 s

VII Julia Żak/VII c: 0:50:44 s

KLASY VII -VIII- chłopcy: 

styl klasyczny

VI m Mateusz Góźdź/VII a :0:45:87s

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w pływaniu drużynowym
Bełżyce 19.11.2019

KLASY IV -VI

 II m sztafeta dziewcząt: 2:20:04

drużyna:
Amelia Prącik/V b
Łucja Frączek/V c
Natalia Szmit/VI b
Iga Rudzik/VI c
Agnieszka Krzysztoń/VI b
Julia Flis/IV a

KLASY IV -VI

 I m sztafeta chłopców: 2:00:86

drużyna:
Szymon Lipiński/VI a
Igor Szafran/VI a
Alan Janik/VI c
Bartosz Kuśmierz/VI c
Erwin Rechul/V a
Maciej Rubaj/ V b

KLASY VII -VIII

 III m sztafeta dziewcząt: 2:13:59

drużyna:
Maria Pruś/VII b
Julia Żak/VII c
Dominika Kurkowicz/VII c
Wiktoria Wolska/VII c
Wiktoria Szumiło/VIII b
Marlena Ogłaza/VIII a

KLASY VII -VIII

 IV m sztafeta chłopców: 2:08:53

drużyna:
Mateusz Góźdź/VII a
Krystian Gębała/VIII b
Łukasz Flis/VIII a
Dawid Gryta/VII c
Łukasz Sękowski/VII c
Mateusz Foc/VII c

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w pływaniu indywidualnym
Bełżyce 19.11.2019

KLASY IV -VI- dziewczęta:

styl grzbietowy

II m Łucja Frączek/V c : 0:39:40 s

styl klasyczny

VI m Aleksandra Komorowska/VI b: 0:57:17 s

styl dowolny

III m Natalia Szmit/VI b :0:46:45 s
X m Iga Rudzik/VI c 0:55:52

styl motylkowy

I m Amelia Prącik/V b: 0:51:46 s

KLASY IV -VI- chłopcy:

styl dowolny

I m Szymon Lipiński/VI a :0:32:19 s
III m Alan Janik/VI c :0:37:33 s

styl motylkowy

I m Igor Szafran/VI a: 0:39:62 s

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w pływaniu indywidualnym
Bełżyce 19.11.2019

KLASY VII -VIII- dziewczęta:

styl grzbietowy

IX m Wiktoria Szumiło/VIII b : 0:57:56 s
XII m Dominika Kurkowicz/VII c: 0:59:72 s
XIII m Wiktoria Wolska/VII c: 1:01:49 s

styl klasyczny

I m Maria Pruś /VII b: 0:44:41 s
II Julia Żak/VII c: 0:50:31 s
VI m Marlena Ogłaza/VIII a:0:56:63

KLASY VII -VIII- chłopcy:

styl klasyczny

II m Mateusz Góźdź/VII a :0:45:87s
VI m Łukasz Sękowski/VII c: 0:56:20 s

styl dowolny

XIII m Dawid Gryta/VII c :0:48:83 s

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w pływaniu
Bychawa   4.11.2019

DZIEWCZĘTA KLASY IV- VI  

Styl grzbietowy 50 m

miejsceImię i nazwisko               klasaczas
1Łucja Frączek                      V c38:16
2Justyna Fedorczuk             VI d1:09:98

DZIEWCZĘTA KLASY VII -VIII

Styl grzbietowy 50 m

miejsceImię i nazwisko               klasaczas
1Wiktoria Szumiło          VIII b59:34
2Dominika Kurkowicz      VII c59:82
3Wiktoria Wolska              VII c1:01:25

DZIEWCZĘTA KLASY IV- VI  

Styl dowolny 50 m

miejsceImię i nazwisko              klasaczas
1Natalia Szmit                    VI b49:67
2Iga Rudzik                         VI c57:86
3Julia Flis                             IV a1:03:58
4Jadwiga Czajczyk                V a1:11:28

DZIEWCZĘTA KLASY IV- VI  

Styl klasycznym 50 m

miejsceImię i nazwisko               klasaczas
1Aleksandra Komorowska   VI b1:01:48
2Patrycja Baran                   VI b1:15:28

DZIEWCZĘTA KLASY IV- VI  

Styl motylkowym 50 m

miejsceImię i nazwisko              klasaczas
1Amelia Prącik                   V b49:44

DZIEWCZĘTA KLASY VII- VIII  

Styl klasycznym 50 m

miejsceImię i nazwisko         klasaczas
1Maria Pruś                     VII b44:03
2Julia Żak                        VII c53:08
3Marlena Ogłaza            VIII a1:01:17
4Gabriela Hanaj               VII b1:13:46

CHŁOPCY KLASY IV- VI

Styl dowolny 50 m

miejsceImię i nazwisko            klasaczas
1Szymon Lipiński               VI a32:75
2Alan Janik                         VI c37:22
3Erwin Rechul                     V a54:82
4Maciej Rubaj                      V b1;01:01

CHŁOPCY KLASY IV- VI  

Styl motylkowym 50 m

miejsceImię i nazwisko                 klasaczas
1Igor Szafran                       VI a43:60

CHŁOPCY KLASY IV- VI  

Styl grzbietowym 50 m

miejsceImię i nazwisko                 klasaczas
1Miłosz Ponieważ               IV b1:08:03

CHŁOPCY KLASY VII-VIII

Styl dowolny 50 m

miejsceImię i nazwisko                 klasaczas
1Dawid Gryta                    V II c48:16

CHŁOPCY KLASY VII-VIII

Styl klasycznym 50 m

miejsceImię i nazwisko               klasaczas
1Mateusz Góźdź                VII a46:41
2Łukasz Sękowski             VII c58;61