Rok szkolny 2018/2019

Szkolny Konkurs na Najżyczliwszego Nauczyciela i Ucznia

Najżyczliwszy nauczyciel w klasach 1-3 – p. Jolanta Stoczkowska
Najżyczliwszy nauczyciel w klasach 4 -8 – p. Ewa Boguta

Najżyczliwsi uczniowie:
Ia – Alicja Murak
Ib – Aleksandra Zasada
Ic – Aleksandra Krawczyk
Id – Ignacy Wtykło
IIa – Oliwia Madej
IIb – Amelia Kilijanek
IIc – Paweł Krawczyk
IId – Maja Korba
IIIa – Maja Cieślak
IIIb – Aleksandra Ścierzyńska
IIIc – Adam Multan
IVa – IgaRegmunt
IVb – Milena Przech
IVc – Aleksandra Piórkowska
Va – Agata Nowak
Vb – Natalia Szmit
Vc – Iga Rudzik, Krzysztof Gąbka
Vd – Justyna Fedorczuk
VIa – Kamila Lenart
VIb – Patrycja Kursa
VIc – Rafał Frączek
VIIa – Wiktoria Drzewosz
VIIb – Julia Syroka
VIIIa – Mateusz Borowski
VIIIc – Alicja Piórkowska
VIIId – Sandra Piskorek
IIIa gimnazjum– Eryk Kula
IIIb gimnazjum– Gabriela Sawicka

Szkolny konkurs czytelniczy i plastyczny „I ty możesz zostać detektywem”

Najlepsze wyniki uzyskali:
klasa II a: Oliwia Madej, Igor Pawlak, Justyna Rzuciło, Gabriela Salasa
klasa II b:  Karol Fizia, Amelia Kilijanek, Maja Kostruba , Iga Kowalska, Michał Milanowski, Stanisław Mituła, Marcel Gryta
klasa II c: Oliwia Łońska, Daria Sak, Olga Walczak
klasa II d: Miłosz Godula, Anna Jaros, Maja Korba, Gabriela Luterek, Franciszek Mączka, Zuzanna Nowak

Konkursy przedmiotowe organizowane przez KO w Lublinie

Finaliści konkursu matematycznego etapu wojewódzkiego:
Gabriela Golik /VIII a/
Mateusz Borowski /VIII a/

Szkolny konkurs piosenki „Cantare”

kategoria I (klasy 4-5):
I miejsce – Maja Regmunt (4 a)
II miejsce – Maja Dziadosz (4 a)
III miejsce – Kuba Widomski (5c)
wyróżnienia: Zuzanna Błasik (4b) i Paulina Marzec(4 b)

kategoria II (klasy6-7):
I miejsce (ex aequo): Maria Mituła (6 c) i Klaudia Zielonka (7 b)
II miejsce – Alicja Surma (6 a)
wyróżnienia: Wiktoria Drzewosz (7a) i Weronika Piechnik (7b).

Szkolny konkurs plastyczno-językowy na kartkę walentynkową w języku niemieckim i angielskim

język niemiecki:
I miejsce Julia Syroka  kl. VII B
II miejsce Wiktoria Drzewosz  kl. VII A
III miejsce Natalia Polska  kl. VII A

wyróżnienia:
Dominika Słowikowska  kl. VII A
Izabela Lech  kl. VIII D
Norbert Frant kl. VIII B

język angielski:
Wyróżnienia:
Marlena Frant  kl. III A
Dorota Chyża kl. III B
Emilia Tanikowska  kl. III B
Julia Gąbka  kl. VII A
Natalia Polska  kl. VII A

Szkolny konkurs plastyczny „Nie hejtuję – szanuję!”

I miejsce – Alan Janik /V c/

II miejsce – Kuba Widomski /V c/
II miejsce – Amelia Cieślak i Magdalena Kusa /VI c/

III miejsce – Julia Stolarska /VI c/
III miejsce – Malwina Myja /VI b/

Szkolny konkurs na najładniejszą bombkę świąteczną

Laureaci:
1. Pietrzak Ada kl. I a
2. Czerniak Kamil kl. I a
3. Grula Gabriela kl. I b
4. Zasada Aleksandra kl. I b
5. Kowalczuk Ksawery kl. I b
6. Wilkołaska Natalia kl. I c
7. Galant Julia kl. I c
8. Grabowski Przemysław kl. I d
9. Zdybel Ewa kl. I d
10. Strumińska Wiktoria kl. II a
11. Skoczylas Dawid kl. II b
12. Zielonka Kaja kl. II c
13. Godula Paweł kl. II d
14. Zarębska Anna kl. III a
15. Ozimek Błażej kl. III b
16. Wysocki Krystian kl. III c
17. Błasik Zuzanna kl. IV b
18. Widomski Kuba kl. V c
19. Kowalczyk Milena kl. V d
20. Kasperek Wiktoria kl. III a gimn.

Szkolny konkurs z języka angielskiego „My Christmas Card”

Wyróżnienia:Patrycja Szacoń /VIII c/
Julia Moroniak /VIII b/
Ewelina Wojtyła /VIII a/
Hubert Holweg /VIII a/

Szkolny konkurs plastyczny „Energetyki sił nie dają, tylko zdrowie zabierają”

klasy I – III
I miejsce
Angelika Foc kl. II a
Gabriela Luterek kl. II d
Maja Dworak i Natalia Korba kl. III b
II miejsce
Oliwia Madej kl. II a
Iga Kowalska kl. II b
Oliwia Mikulska, Julia Popławska, Aleksandra Ścierzyńska kl. III b
III miejsce
Igor Jarzyna kl. I c
Laura Marzec kl. I c
Miłosz Rugała kl. III b
 Klasy IV – VIII
I miejsce
Oliwia Kmieć kl. IV a
Iga Ziętek kl. IV a
Julia Stolarska kl. VII c
II miejsce
Filip Lemiecha kl. IV b
Malwina Myja kl. VI b
Julia Syroka kl. VI b
III miejsce
Zuzanna Błasik kl. IV b
Kamila Krawczyk kl. V d
Milena Myja kl. V d

Wyróżnienia:
Kamil Czerniak kl. I a
Zuzanna Frączek kl. I a
Adrianna Pietrzak kl. I a
Emilia Kurkowicz kl. I c
Bartłomiej Niedźwiedź kl. II a
Maja Poleszak kl. II a
Gabriela Salasa kl. II a
Aleksandra Prus kl. II b
Wiktoria Flis kl. II d
Erwin Rechul kl. IV a
Agata Błażejczak kl. IV b
Julia Bielak kl. IV b
Gabriela Kiełbowicz kl. IV b
Paulina Marzec kl. IV b
Amelia Prącik kl. IV b
Krystian Kasperek kl. V b
Dawid Grzegorczyk kl. V c
Kuba Widomski kl. V c
Jakub Wolski kl. Vc
Justyna Fedorczuk kl. V d
Natalia Strumińska kl. VI a

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa – Boże Narodzenie 2018


Gabriela Grula /I b/
Igor Rudzik /I c/
Michał Wojtaś /I d/
Gabriela Salasa /II a/
Marcel Myja /II c/
Zuzanna Nowak /II d/
Milena Robak /III a/
Natalia Korba /III b/
Ola Piórkowska /IV c/
Natalia Szmit /V b/
Kuba Widomski /V c/
Milena Kowalczyk /V d/
Natalia Strumińska /VI a/
Alicja Korba /VI c/
Natalia Polska /VII a/

Szkolny konkurs plastyczny „Portret misia”

Kategoria kolaż
I miejsce – Julia Kryska, III c
II miejsce ex aequo – Aleksandra Scieżyńska, III b i Oliwia Mikulska, III b
III miejsce ex aequo – Patrycja Zaręba, I d i Agata Maj, I a

Kategoria rysunek
I miejsce – Emilia Kurkowicz, I c
II miejsce – Konrad Kowalczyk, I a
III miejsce – Alicja Murak, I a

Wyróżnienia (kolejność przypadkowa):
Natalia Tudruj – Pruś, I a
Zuzanna Jabłońska, II d
Igor Jarzyna, I c
Maja Niezabitowska, I c
Jakub Chwil, II b
Maja Kostruba, II b
Aleksandra Krawczyk, I c
Michał Siwek, I a
Michał Wojtaś, I d
Hanna Dolecka, IIIa
Gabriela Salasa, II a
Laura Wójcik, II b
Angelika Foc, II a
Laura Marzec, I c
Ada Pietrzak, I a
Marcel Szwałek, II a
Karolina Romanek, I a
Justyna Rzucidło, II a
Aleksandra Prus, II b
Zuzanna Stasicka, I c
Natalia Samborska, II a
Paweł Żak, II b
Igor Pawlak, II a

IX Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

I miejsce – Marysia Mituła /VI a/
Wyróżnienie – Eliza Kusy /VIII c/

Powiatowy Konkurs Historyczny „Ojcowie Niepodległości”

III miejsce Jakub Kostruba /VII a/

XVI Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej

Kuba Widomski /V c/ – wyróżnienie
Klaudia Zielonka /VII b/ – udział

Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Nasze powietrze”

    Klasy trzecie
1. Bukała Aleksandra III a
2. Cieślak Maja III a
3. Zarębska Anna III a
4. Dworak Maja III b
5. Korba Natalia III b
6. Mikulska Oliwia III b
7. Ponieważ Miłosz III b
8. Kilianek Miłosz III c
9. Kryska Julia III c
10. Wysocki Krystian III c
   
    Klasy czwarte
1. Regmunt Maja IV a
2. Rechul Erwin IV a
3. Ziętek Iga IV a
4. Lemiecha Filip IV b
5. Pizoń Karina IV b
6. Rożenek Dominik IV b
7. Wieczorkiewicz Mateusz IV b
8. Błasik Zuzanna IV b
9. Głąb Karolina IV c
10. Igras Kacper IV c

    Klasy piąte
1. Asyngier Mikołaj V c
2. Fedorczuk Justyna V d

    Klasy szóste
1. Smyk Szymon Vi a
2. Rekiel Przemysław VI b
3. Krawczyk Maciej VI b
4. Krajewski Wojciech VI b
5. Smagłowski Karol VI b
6. Czerwonka Jakub VI c
7. Gryta Dawid VI
8. Cieślak Amelia VI c
9. Sękowski Łukasz VI c
10. Foc Mateusz VI c

    Klasa siódma
1. Kowalik Bartłomiej VII b

    Klasy ósme
1. Borowski Mateusz VIII a
2. Golik Gabriela VIII a
3. Niedźwiadek Nadia VIII d

    Klasy gimnazjalne:
1. Leszczyńska Oliwia III a
2. Kowalik Dominik III a
3. Porębska Karolina III a
4. Długoszek Wiktor III b
5. Sawicka Gabriela III b
6. Kniaź Miłosz III b
7. Szafran Alan III b