Rejonowe Igrzyska Dzieci
Gromada 18.10.2019

KLASY IV- VI

VI miejsce- chłopcy

drużyna chłopców:

  1. Karol Cajzer/VI d
  2. Karol Ziętek /VI c
  3. Kacper Piechota/VI c
  4. Łukasz Piwnicki/VI d
  5. Paweł Podolak/V c
  6. Oliwier Szewczyk/V a
  7. Oliwier Karaś/V c

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Bychawa 3.10.2019

KLASY IV-VI

III miejsce – dziewczęta

 drużyna dziewcząt:

  1.  Natalia Szmit/VI b
  2. Patrycja Baran/VI b
  3. Paulina Marzec/V b
  4.  Amelia Prącik/V b
  5.  Marcelina Grabczyńska/VI b
  6. Milena Myja/VI d
  7.  Julia Bielak/V b rez.
  8.  Maria Krajewska/V a rez

KLASY IV-VI

I miejsce – chłopcy

drużyna chłopców:

  1. Karol Cajzer/VI d
  2. Karol Ziętek /VI c
  3. Tomasz Nawrocki/VI b
  4. Kacper Piechota/VI c
  5. Łukasz Piwnicki/VI d
  6. Paweł Podolak/V c
  7. Oliwier Szewczyk/V a
  8. Oliwier Karaś/V c

KLASY VII-VIII

IV miejsce – chłopcy

drużyna chłopców:

  1. Karol Słowiński/ VIII b
  2. Jakub Kalicki/ VII a
  3. Olaf Prącik/VII c
  4.  Kacper Daśko/ VII b
  5.  Paweł Sawerski/VII a
  6.  Mateusz Przybylski/VII a
  7. Kacper Karmiński/ VIII a
  8.  Łukasz Marzec/VIII b
  9. Adam Jamróz/ VII b rez.
  10. Tomasz Krzysztoń/VII a rez.

Szkolne Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Bychawa 29.09.2019

KLASY IV-VI

dziewczęta:

  1. Natalia Szmit/VI b
  2. Patrycja Baran/VI b
  3. Paulina Marzec/V b
  4. Amelia Prącik/V b
  5. Marcelina Grabczyńska/VI b
  6. Milena Myja/VI d
  7. Jula Bielak/V b
  8. Maria Krajewska/V a
  9. Iga Rudzik/VI c
  10. Aleksandra Ścierzyńska/IV b
  11. Maja Dworak/IV b
  12. Oliwia Mikulska/IV b
  13. Anna Zarębska/IV b
  14. Natalia Korba/IV b
  15. Hanna Dolecka/IV b
  16. Julia Flis/IV a
  17. Natalia Batyra/IV a, Jadwiga Czajczyk/V a, Barbara Lipka/VI b, Aleksandra Komorowska/VI b Aleksandra Moroniak/VI c

KLASY IV-VI

chłopcy:

  1. Łukasz Piwnicki/VI d
  2. Tomasz Nawrocki/VI d
  3. Oliwier Szewczyk/V a
  4. Karol Cajzer/VI d
  5. Paweł Podolak/V c
  6. Jakub Rekiel /IV a
  7. Oliwier Karaś/V c
  8. Kacper Smagłowski/IV b
  9. Krystian Kasperek/VI b
  10. Bartosz Kostruba/VI c
  11. Szymon Wolski/V a

KLASY VII-VIII

dziewczęta:

  1. Mariola Klimek/VII b
  2. Malwina Myja/VII b
  3. Julia Żak/VII c
  4. Paulina Sprawka/VII a
  5. Klaudia Wojtyła/VII a
  6. Emilia Szacoń/VII b

KLASY VII-VIII

chłopcy:

  1. Maciej Krawczyk/VII b
  2. Karol Słowiński/VIII b
  3. Jakub Kalicki/VII a
  4. Olaf Prącik/VII c
  5. Kacper Daśko/VII b
  6. Paweł Sawerski/VII a
  7. Mateusz Przybylski/VII a
  8. Adam Jamróz/VII b
  9. Tomasz Krzysztoń/VII a
  10. Paweł Straszewski/VIII b
Close Menu