Tenis stołowy w kategorii drużynowej
Rejonowe Igrzyska Młodzieży
Dzwola 11.02.2020 r

 KLASY VII-VIII

dziewczęta:

VII m – Klaudia Wojtyła/VII a/ Dominia Kurkowicz /VII c

 

Tenis stołowy w kategorii drużynowej
Powiatowe Igrzyska Młodzieży
Zakrzew 6.02.2020 r

 KLASY VII-VIII

dziewczęta:

II m – Klaudia Wojtyła/VII a/ Dominia Kurkowicz /VII c

 KLASY VII-VIII

chłopcy:

III m – Michał Głąb/VIII b/ Kacper Karmiński /VIII a

 

Tenis stołowy w kategorii drużynowej
Rejonowe Igrzyska Dzieci
Dzwola 4.02.2020 r

KLASY V-VI

dziewczęta:

V m – Patrycja Baran/VI b/Nelly Matysek/VI a/Milena Myja/VI d/

Tenis stołowy w kategorii drużynowej
Powiatowe Igrzyska Dzieci
Zakrzew 29.01.2020 r

KLASY V-VI

dziewczęta:

II m – Patrycja Baran/VI b/Nelly Matysek/VI a/Milena Myja/VI d/rez.

KLASY V-VI

chłopcy:

III m –Kacper Piechota/VI c/ Łukasz Piwnicki/VI d


Eliminacje do Powiatu Dzieci i Młodzieży
Zakrzew 27.01.2020 r 

KLASY V-VI

dziewczęta:

I m – Patrycja Baran/VI b/Nelly Matysek/VI a/Milena Myja/VI d/rez.

KLASY V-VI

chłopcy:

II m –Kacper Piechota/VI c/ Łukasz Piwnicki/VI d

KLASY VII-VIII

dziewczęta:

II m – Klaudia Wojtyła/VII a/ Dominia Kurkowicz /VII c

KLASY VII-VIII

chłopcy:

II m – Michał Głąb/VIII b/ Kacper Karmiński /VIII a


Tenis stołowy w kategorii drużynowej
 Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Bychawa 9.01.2020 r

KLASY V-VI

dziewczęta:

I m – Patrycja Baran/VI b/Nelly Matysek/VI a/Milena Myja/VI d/rez.

KLASY V-VI

chłopcy:

I m –Kacper Piechota/VI c/ Łukasz Piwnicki/VI d

KLASY VII-VIII

dziewczęta:

I m – Klaudia Wojtyła/VII a/ Dominia Kurkowicz /VII c

KLASY VII-VIII

chłopcy:

I m – Michał Głąb/VIII b/ Kacper Karmiński /VIII a


Tenis stołowy w kategorii indywidualnej
Szkolne Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Bychawa 10/11.2019

KLASY V a/b/c

dziewczęta:

  1. Milena Przech/V b
  2. Amelia Prącik/V b
  3. Natalia Sawicka/V c
  4. Gabriela Kiełbowicz/V b
  5. Maja Regmunt/V a
  6. Paulina Marzec/ V b/Oliwia Kmieć/V a/Julia Bielak/V b/Judyta Gajewska/V b

KLASY VI a/c

dziewczęta:

  1. Nelly Matysek/VI a/Alicja Dyguła/VI a
  2. Aleksandra Moroniak/VI c
  3. Iga Rudzik/VI c/Aleksandra Pawlak/VI a
  4. Wiktoria Dulbas/VI c

KLASY VI b/d

dziewczęta:

  1. Patrycja Baran/VI b
  2. Milena Myja/VI d
  3. Natalia Szmit/VI b
  4. Paulina Chemperek/VI b
  5. Agnieszka Krzysztoń/VI b

KLASY VII a/b/c

 dziewczęta:

  1. Klaudia Wojtyła/VII a
  2. Dominika Kurkowicz/VII c
  3. Jula żak/VII c
  4. Malwina Myja/VII b
  5. Maja Przech/VII c
  6. Mariola Klimek/VII b
  7. Amelia Matysek/VII a
  8. Wiktoria Karmińska/VII b
  9. Wiktoria Jamróz/VII b/Wiktoria Wolska/VII c/ Paulina Sprawka/VII a/Julia Kosior/VII b/ Amelia Cieślak/VII c

Powiatowe Igrzyska Młodzieży
Jabłonna 4.11.2019 r

KLASY VII-VIII

dziewczęta:

V m – Klaudia Wojtyła/VII a
VII m- Dominia Kurkowicz /VII c

KLASY VII-VIII

chłopcy:

V m – Michał Głąb/VIII b
VII m- Kacper Karmiński /VIII a

Powiatowe Igrzyska Dzieci
Jabłonna 21.10.2019 r

KLASY IV-VI

dziewczęta:

VIII m – Nelly Matysek/VI a
X m- Patrycja Baran /VI b
XI m- Alicja Dyguła/VI a

KLASY IV-VI

chłopcy:

X m – Kacper Piechota/VI c

 

 

Powiatowe Eliminacje Dzieci i Młodzieży
Zakrzew 17.10.2019

KLASY IV-VI

dziewczęta:

I m –    Alicja Dyguła/VI a
II m – Patrycja Baran/VI b
III m – Nelly Matysek/VI a
V m- Milena Myja /VI/d

KLASY IV-VI

Chłopcy:

III m – Kacper Piechota/VI c
V m – Łukasz Piwnicki/VI d
VII m – Bartłomiej Pawlak/VI a
VIII m- Kacper Zawiślak/VI d

KLASY VII-VIII

dziewczęta:

II m – Klaudia Wojtyła/VII a
III m- Dominika Kurkowicz/VII c
VIII m – Julia Żak/VII c

KLASY VII-VIII

chłopcy:

I m -Michał Głąb/VIII b
IV m- Kacper Karmiński/VIII a
VI m – Michał Szmit/VIII a
VII m – Robert Nawrocki/VIII a

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Bychawa 11.10.2019

KLASY IV-VI

dziewczęta

I m – Alicja Dyguła/VI a
II m – Patrycja Baran/VI b
III m – Nelly Matysek/VI a
IV m – Milena Myja/VI d

KLASY VII-VIII

dziewczęta:

I m – Klaudia Wojtyła/ VII a
II m – Dominika Kurkowicz/VII c
IV m – Julia Żak/ VII c
V m – Malwina Myja/VII b

KLASY IV-VI

chłopcy:

I m – Kacper Piechota/VI c
II m – Łukasz Piwnicki/VI d
III m – Bartłomiej Pawlak/VI a
IV m – Kacper Zawiślak/VI d

KLASY VII-VIII

chłopcy:

I m – Michał Głąb/VIII b
II m – Robert Nawrocki/VIII a
III m – Kacper Karmiński/VIII a
IV m – Michał Szmit/VIII a

Close Menu