Lista uczniów, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w II półroczu roku szkolnego 2019/2020

Adam Multan IV a
Jakub Rekiel IV a
Miłosz Kilijanek  IV a
Krystian Wysocki IV a
Julia Kryska IV a 
Natalia Korba IV b
Oliwia Mikulska IV b
Ewa Sadło  IV b
Maja Cieślak IV b
Julia Popławska IV b
Aleksandra Ścierzyńska IV b
Erwin Rechul V a
Iga Ziętek V a
Oliwia Kmieć V a
Karolina Głąb V c
Aleksandra Piórkowska V c
Aleksandra Pawlak VI a
Aleksandra Komorowska VI b
Natalia Szmit VI b
Iga Rudzik VI c
Kuba Widomski VI c
Krzysztof Gąbka VI c
Justyna Fedorczuk VI d 
Karolina Jężak VI d
Amelia Matysek VII a
Alicja Surma VII a
Dominika Kurkowicz VII c
Julia Stolarska VII c
Wiktoria Wolska VII c
Natalia Polska VIII a
Jakub Kostruba VIII a
Julia Gąbka VIII a
Wiktoria Drzewosz VIII a
Weronika Winiarczyk VIII b
Julia Syroka VIII b
Patrycja Baran VI b
Dominika Kurkowicz VII c
Amelia Prącik V b
Milena Myja VI d
Klaudia Wojtyła VII a
Kacper Piechota VI c
Kacper Karmiński VIII a
Łukasz Piwnicki VI d
Michał Głąb VIII b
Szymon Lipiński VI a

Lista uczniów, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w I półroczu roku szkolnego 2019/2020

Jaros Alicja V a
Kmieć Oliwia V a
Konefał Aleksandra V a
Rechul Erwin V a
Ziętek Iga V a
Błasik Zuzanna V b
Głąb Karolina V c
Piórkowska Aleksandra V c
Pawlak Aleksandra VI a
Baran Patrycja VI b
Chemperek Paulina VI b
Komorowska Aleksandra VI b
Krzysztoń Agnieszka VI b
Lipka Barbara VI b
Szmit Natalia VI b
Gąbka Krzysztof VI c
Rudzik Iga VI c
Widomski Kuba VI c
Fedorczuk Justyna VI d
Jężak Karolina VI d
Surma Alicja VII a
Korba Alicja VII c
Kurkowicz Dominika VII c
Stolarska Julia VII c
Wolska Wiktoria VII c
Gąbka Julia VIII a
Kostruba Jakub VIII a
Polska Natalia VIII a

Lista uczniów, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w II półroczu roku szkolnego 2018/2019

Oliwia Kmieć IV a
Aleksandra Konefał IV a
Iga Ziętek IV a
Zuzanna Błasik IV b
Karolina Głąb IV c
Aleksandra Piórkowska IV c
Łucja Frączek IV c
Natalia Szmit V b
Patrycja Baran V b
Aleksandra Komorowska V b
Iga Rudzik V c
Krzysztof Gąbka V c
Justyna Fedorczuk V d 
Karolina Jężak V d
Alicja Surma V a
Kamila Lenart V a
Amelia Matysek V a
Patrycja Kursa VI 
Wiktoria Wolska VI c
Alicja Korba VI c
Maria Mituła VI c
Julia Żak VI c
Dominika Kurkowicz VI c
Julia Stolarska VI c
Wiktoria Drzewosz VII a
Julia Gąbka VII a
Jakub Kostruba VII a
Natalia Polska VII a
Julia Syroka VII b
Weronika Winiarczyk VII b
Łukasz Rusinek VII b
 Natalia Przybylska VIII a
Aleksandra Zych VIII a
Paulina Sulowska VIII b
Natalia Grabowska VIII c
Gabriela Dziurda VIII c
Patrycja Szacoń VIII c
Nadia Niedźwiadek VIII d
Dominik Kowalik III a
Mikołaj Kowalski III a
Emilia Małolepsza III a
Michał Pasztaleniec- Serafiński III b
Gabriela Sawicka III b
Klaudia Wojtyła VI a
Dominika Kurkowicz VI c
Agnieszka Zdybel VIII b
Sandra Piskorek VIII d
Stanisław Zdybel III b
Olaf Prącik VI c
Michał Głąb VII b
Kacper Piechota V c

Lista uczniów, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w I półroczu roku szkolnego 2018/2019

Aleksandra Pawlak V a
Patrycja Baran V b
Bartosz Galant V b
Aleksandra Komorowska V b
Natalia Szmit V b
Krzysztof Gąbka V c
Iga Rudzik V c
Kuba Widomski V c
Justyna Fedorczuk V d
Karolina Jężak V d
Dagmara Budzyńska VI a
Kamila Lenart VI a
Amelia Matysek VI a
Alicja Surma VI a
Oliwia Jabłońska VI b
Zuzanna Marcinek VI b
Amelia Cieślak VI c
Alicja Korba VI c
Dominika Kurkowicz VI c
Maria Mituła VI c
Julia Stolarska VI c
Wiktoria Wolska VI c
Julia Żak VI c
Wiktoria Drzewosz VII a
Julia Gąbka VII a
Jakub Kostruba VII a
Natalia Polska VII a
Julia Syroka VII b
Weronika Winiarczyk VII b
Gabriela Golik VIII a
Natalia Przybylska VIII a
Gabriela Dziurda VIII b
Natalia Grabowska VIII c
Nadia Niedźwiadek VIII d
Martyna Ozimek VIII d
Michał Pasztaleniec – Serafiński III b Gim.
Klaudia Wojtyła VI a
Stanisław Zdybel III b Gim.