Eliminacje do Powiatu Dzieci w piłce siatkowej chłopców
Wysokie 27.02.2020

Klasy IV – VI

II m drużyna chłopców w składzie: Kacper Piechota/VI c, Mateusz Czerniak/VI c, Krzysztof Gąbka/VI c, Bartłomiej Pawlak/VI a, Dominik Rożenek/V b, Szymon Wolski/V a, Jakub Todys/V c, Oliwier Karaś/V c.

Eliminacje do Powiatu Młodzieży w piłce siatkowej chłopców
Bychawa 21.02.2020

Klasy VII – VIII

II m drużyna chłopców w składzie: Kacper Karmiński/VIII a, Michał Szmit/VIII a, Robert Nawrocki/VIII a, Paweł Prus /VIII a, Jakub Kostruba/VIII a, Karol Słowiński/VIII b, Kacper Tudrujek/VIII b, Paweł Straszewski/VIII b.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej
Bychawa 13.02.2020

Klasy V– VI

I m drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Szmit/VI b, Patrycja Baran/VI b, Agnieszka Krzysztoń/VI b, Aleksandra Komorowska/VI b, Milena Myja/VI d, Iga Rudzik/VI c, Aleksandra Moroniak/VI c, Amelia Prącik/V c, Karina Pizoń/V b.

I m drużyna chłopców w składzie: Kacper Piechota/VI c, Mateusz Czerniak/VI c, Bartłomiej Pawlak/VI a, Piotr Augustynowicz/VI a, Dominik Rożenek/V b, Jakub Todys/V c, Paweł Podolak/V c, Bartłomiej Ozimek/V a, Oliwier Karaś/V c, Szymon Wolki/V a.

Klasy VII – VIII

I m drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Pruś/VII c, Julia Żak/VII c, Dominika Kurkowicz/VII c, Maria Mituła/VII c, Klaudia Wojtyła/VII a, Maria Pruś/VII b, Malwina Myja/VII b, Natalia Polska/VIII a, Jagoda Cajzer/VIII b, Julia Syroka/VIII b, Klaudia Zielonka/VIII b.

I m drużyna chłopców w składzie: Michał Głąb/VIII b, Karol Słowiński/VIII b, Kacper Tudrujek/VIII b, Paweł Straszewski/VIII b, Kacper Karmiński/VIII a, Robert Nawrocki/VIII a, Michał Szmit/VIII a, Kamil Osmoliński/VIII a, Paweł Prus/VIII a, Jakub Kostruba/VIII a.

Wyniki Szkolnych Zawodów w piłce siatkowej chłopców
Bychawa 23.01.2020

 Klasy VII – VIII

I miejsce – klasa VIII a (K. Osmoliński, K. Karmiński, M. Szmit, R. Nawrocki, P. Prus, J. Kostruba)
II miejsce – klasa VIII b (P. Straszewski, K. Gębała, A. Niezabitowski, Ł. Marzec, M. Głąb, K. Tudrujek)
III miejsce – klasa VII a (M. Przybylski, P. Głąb, M. Marzec, P. Sawerski, S. Guziak, K. Korpysa)

Klasy IV – VI

I miejsce – FC Sromotniki Pospolite (B. Pawlak VI a, P. Augustynowicz VI a, P. Mańkowski VI a,
                    M. Czerniak VI c, J. Wolski VI c, D. Rożenek V b)
II miejsce – FC Dziki (K. Kostrzewa VI d, K. Cajzer VI d, B. Wójcik VI d, K. Zawiślak VI d, P. Korba VI d,
                      A. Famielec VI d)
III miejsce – FC Volleyball (O. Karaś V c, B. Ozimek V a, Sz. Wolski V a, P. Podolak V c, E. Rechul V a)
IV miejsce – FC Groszki (J. Todys V c, P. Gorajek V c, A. Wójcik V a, M, Flis V c, J. Krawczyk V c)

Close Menu