Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców.

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców.

W czwartek 11.04.2024 roku w Biłgoraju uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców na dystansie 1000 metrów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jakub Rekiel/8a, Bartłomiej Niedźwiedź/ 7a, Błażej Ozimek/ 8b, Kornel Mączka/ 7a, Paweł Krawczyk/7 d, Bartłomiej Wiechnik/ 7b, Marcel Mączka/7a, Bartłomiej Ponieważ/8a. Chłopcy musieli zmierzyć się z wymagającym terenem jak i przeciwnikiem. Umiejętność współpracy w grupie przyniosła zasłużone efekty co przełożyło się na zasłużony awans na zawody wojewódzkie. Naszą drużynę pokonała jedynie szkoła z Tarnogrodu, która zajęła I miejsce. Szkoła im. Polski Niepodległej w Bychawie zajęła II miejsce a szkoła z Biłgoraja III miejsce. We wtorek 16.04.2024 w Adamowie odbędą się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców. Dzisiejszego wyniki GRTULUJEMY i życzymy udanego startu we wtorek. Powodzenia!!! 

Anna Nawrocka

  • Post author:
  • Post category:Sport