Wyjazd mikołajkowy klasy 4a i 4b

Wyjazd mikołajkowy klasy 4a i 4b

Łucja kontynuuje naukę w Szkole Świętych Mikołajów. Czuje się w niej coraz pewniej. Niespodziewanie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dyrektor zwołuje pilne zebranie. Ogłasza, że Święta w tym roku zostały odwołane. Łucja z przyjaciółmi ruszają na wyprawę, której celem jest ocalenie Bożego Narodzenia. Będzie wyjątkowo ciekawie – podróże w czasie, szczypta magii, wspaniałe miejsca… A wszystko po to, aby nie stracić tego, co w Świętach najważniejsze…  ——   Tak przedstawiono zapowiedź filmu pt. „Jak zostać  Świętym Mikolajem 3”, który zaciekawił uczniów klasy 4a i 4b naszej szkoły.  Czwartoklasiści  pod opieką wychowawców p. A. Daśko i p. E Głaz oraz p. J. Orszulskiej  dnia 6 grudnia, w ramach mikołajkowego prezentu, udali się do kina Cinema City w Lublinie na ów seans.  

Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołów klasowych, ale również kształtowanie nawyku właściwego zachowania się podczas jazdy autokarem i pobytu w kinie oraz stwarzanie sytuacji do zrozumienia takich wartości jak: rodzina , miłość, dobro, prawda, zaufanie i pomoc.

Wyjazd wszystkim bardzo się podobał. Uczniowie otrzymali również drobne upominki.  W świątecznym nastroju wszyscy wrócili zadowoleni .

 

Ewa Głaz
Agnieszka Daśko
Justyna Orszulska