Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej

16.11.23 w Szkole Podstawowej Polski Niepodległej w Bychawie odbyły się eliminacje do powiatu Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół: SP im. Stanisława Staszica w Krzczonowie, SP z Zakrzewa i SP Bychawa im. Polski Niepodległej w Bychawie.

Pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy klas IV-VI . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Igor Jarzyna/ 6c, Igor Mazurek/6d, Igor Rudzik/ 6b, Kacper Regmunt/6d, Dawid Łoński/ 6c, Adam Szmit/ 6c, Patryk Zając/ 6d, Aleksander Żak/5c, Kacper Wiater/ 6d rozegrali dwa  mecze i zajęli I miejsce.

Następnie mogliśmy oglądać zmagania naszych reprezentantek z klas VII-VIII w składzie: Julia Dyk/ 7a, Justyna Rzucidło/ 7a, Iga Kowalska/7b, Gabriela Lipińska/7b, Laura Wójcik/7b, Maja Kostruba/ 7b, Angelika Foc/7a, Magdalena Leonowicz/7 c, Oliwia Łońska/ 7c, Maja Korba/7d, Zuzanna Nowak/ 7d, Zuzanna Kuśmierz/8a, Maja Dworak/ 8b. Dziewczęta niestety musiały zmagać się z nie lada wyzwaniem, ponieważ uczennice z Krzczonowa to bardzo mocny rywal, który osiągają wysokie rezultaty w swojej dyscyplinie. Może w przyszłym roku nasze dziewczyny będą górą. Natomiast chłopcy z klas VII- VIII w składzie:Oliwier Niezgoda/ 8b, Miłosz Ponieważ/ 8b, Błażej Ozimek/ 8b, Kornel Mączka/ 7a, Marcel Mączka/7a, Bartłomiej Niedźwiedź/ 7a, Bartłomiej Wiechnik/ 7b, Paweł Żak/ 7b, Marcel Myja /7c, Paweł Krawczyk/ 7d/, Miłosz Korba/7 d w znakomitym stylu pokonali uczniów z Krzczonowa i zajęli I miejsce.  Wszystkim zawodnikom dziękujemy i gratulujemy!!!. Chłopcom życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

  • Post author:
  • Post category:Sport