Przedszkolaki na wystawie prac konkursowych ,,Różaniec z darów natury”

Przedszkolaki na wystawie prac konkursowych ,,Różaniec z darów natury.
W progach naszej szkoły pojawili się przedszkolacy z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Bychawie oraz z Przedszkola Niepublicznego,, Akademia Poziomkowa oraz ich Panie wychowawczynie. A to za sprawą pięknych różańców, które wykonali nasi uczniowie na konkurs .
W konkursie można było wykonać różaniec, który mógł składać się z produktów naturalnych. Przygotowane prace podziwiali nasi goście na gazetkach szkolnych korytarzy. Pomysłowość i trud, z jakim wykonane były różańce zachwycały i wzbudzały podziw u wszystkich, którzy je oglądali.
Dzięki gościnności Pani Jolanty Stoczkowskiej nasi przyszli uczniowie mieli możliwość zobaczyć również jak wygląda sala lekcyjna w naszej szkole.

Monika Ziętek