NABÓR CZŁONKÓW KOŁA ROWEROWEGO

Informacja o wznowieniu działalności Koła rowerowego Fabryka wycieczek
– NABÓR CZŁONKÓW KOŁA ROWEROWEGO

Informujemy, że po feriach zimowych, od miesiąca marca 2022r. wznawiamy działalność koła rowerowego w naszej szkole. Ogłaszamy wstępny nabór chętnych uczniów z klas 7 i 8. Pragniemy promować aktywne spędzanie czasu na rowerze i turystykę rowerową realizowaną w naszej szkole.

Więcej informacji znajdziesz na blogu naszego koła.
FaBrYkA wYcIeCzEk (krbychawa.blogspot.com)

Zapoznaj się z regulaminem koła rowerowego i regulaminem wycieczek.
Poznaj nasze wcześniejsze aktywności rowerowe. Jeżeli chcesz również uczestniczyć w wyjazdach rowerowych – bliższych i dalszych zapisz się na listę chętnych. Prześlij wiadomość przez wiadomości w Librusie /do Pana Milanowskiego/, że jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą w kole i udziałem w wiosennych rajdach rowerowych 2022r.
Uwaga!
Nabór członków trwa do końca ferii zimowych.
Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym opiekunowie koła mogą dokonywać kwalifikacji.
Ps. Istnieje również możliwość po wcześniejszej rozmowie z nauczycielem techniki, ponownego przystąpienia do egzaminu na kartę rowerową.
Jeżeli chcesz miło, aktywnie i twórczo spędzać czas na rowerze, to zgłoś się do naszego koła.

TWORZYMY JE DLA CIEBIE I Z TOBĄ. NIE CZEKAJ. BĄDŻ AKTYWNA/ AKTYWNY
Dla większości z Was jest to ostatni dzwonek w tej szkole. Czekamy na Wasz odzew na naszą inicjatywę.

Opiekunowie koła
Milanowski Zbigniew, Chrzanowski Artur