Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

Jak co roku, 8 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 9.30 wystąpieniem dyrektor szkoły pani Justyny Pawlik, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów.

Uczniowie pierwszych klas przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała dyrektor Justyna Pawlik w towarzystwie wychowawców klas. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki przygotowane przez Samorząd Szkolny.

Kochane Pierwszaki!
Cieszymy się, że jesteście już pełnoprawnymi uczniami i życzymy Wam powodzenia oraz sukcesów w nauce. Jesteśmy przekonane, że od tej pory, będziecie godnie reprezentowali naszą SZKOŁĘ, a zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością.
Mamy nadzieję, że mimo obostrzeń związanych z czasem pandemii wydarzenie to na długo zostanie w Waszej pamięci.
Wychowawczynie:
kl. I a – Jolanta Stoczkowska
kl. I b – Małgorzata Grabczyńska
kl. I c – Teresa Czajka