Rower i zdrowie – to idzie w parze w czasie pandemii.

ROWER I ZDROWIE – TO IDZIE W PARZE W CZASIE PANDEMII.

Sama jazda pozwala w znacznym stopniu zwalczyć stres i się zrelaksować. Dotleniony mózg znacznie łatwiej radzi sobie ze stresem. Dobrze zaplanowane trasy rowerowe pozwalają cieszyć się pięknymi widokami wiosennej przyrody. W czasie roku szkolnego koło rowerowe zwykle zorganizowałoby już kilka wypraw rowerowych . Jednak w sytuacji zawieszenia zajęć i nauczania w szkołach na odległość, nasze plany wyjazdowe również są zawieszone. Oswajanie dzieci z rekreacją spoczywa teraz na rodzicach. Wspólne wyjazdy na rowerze to wspaniały pomysł na rodzinne spędzenie wolnego czasu. Przypominamy, że planując wycieczkę zadbajmy o to, aby trasa rowerowa była dla nas przyjazna, bezpieczna i odpowiedniej długości. 

Stąd pomysł twórcy bloga rowerowego, jednocześnie nauczyciela informatyki, aby rodzinne aktywności dokumentować i z przesłanych zdjęć utworzyć galerię aktywności na naszym blogu.

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele zainteresowani akcją proszeni są o kontakt z nauczycielem informatyki przez dziennik elektroniczny lub Teams w aplikacji Microsoftu.

Na dobry początek naszej galerii zamieszczamy zdjęcie z wyjazdu rowerowego na Roztocze opiekunów koła. Czekamy na Wasz odzew na inicjatywę.

Dziękujemy za przesłane zdjęcia, galeria będzie na bieżąco aktualizowana.