Wielki konkurs na hymn szkoły !

Wielki  konkurs  na  hymn szkoły !

I Ty możesz zostać autorem hymnu i na trwałe zapisać się w historii szkoły 

Konkurs kierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły!

Napisz hymn składający się z 2 zwrotek i refrenu. Najlepiej , żeby miał regularną liczbę sylab w wersach i nawiązywał treścią do naszej szkoły i przyszłego patrona- Polski Niepodległej. Do wybranego tekstu zostanie stworzona melodia.

Autorzy trzech najlepszych tekstów, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Prace prosimy składać już teraz za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus do  nauczyciela j. polskiego p. Jarosława Wilczyńskiego lub po powrocie do szkoły albo do  przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego uczennicy kl. VIII a Wiktorii Drzewosz .

Klasy młodsze prace mogą oddawać swoim wychowawczyniom.

Organizatorzy konkursu:
Krzysztof Mendykowski
Jarosław Wilczyński