Eliminacje do powiatu Igrzysk Młodzieży szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.

Eliminacje do powiatu Igrzysk Młodzieży szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.

29.02.2024 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do powiatu Igrzysk Młodzieży szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców z Krzczonowa oraz uczniowie z naszej szkoły. Pierwsze mecz rozegrały dziewczęta w składzie: Laura Wójcik/ 7b, Maja Kostruba/ 7b, Iga Kowalska/ 7b, Lipińska Gabriela/7b, Justyna Rzucidło/7a, Julia Dyk/7a, Gabriela Salasa/7a, Magdalena Leonowicz/7c, Maja Dworak/ 8b, Maja Cieślak/8b, Anna Zarębska/8b. Przez pierwsze dwie kwarty dziewczęta z naszej szkoły zdecydowanie prowadziły. W trzeciej i czwartej kwarcie uczennice z Krzczonowa wyrównały wynik i potrzebna była dogrywka, w której niestety nasze dziewczęta przegrały dwoma punktami. Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy w składzie: Bartłomiej Niedźwiedź/7a, Kornel Mączka/7a, Marcel Mączka/7a, , Bartłomiej Wiechnik/7b, Paweł Żak/ 7b, Marcel Myja/7c, Szymon Czerwonka/7c, Łukasz Nawrocka/7c ,Miłosz Korba/ 7d.Chłopcy z SP. Bychawa od początku przejęli  inicjatywę w grze i do końcowego gwizdka nie oddali prowadzenia przeciwnikowi.

Anna Nawrocka

  • Post author:
  • Post category:Sport