Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

W czwartek 11.01.2024 w Szkole Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny dziewcząt SP Bychawa w składzie: Maja Dworak /8b, Maja Cieślak / 8b, Anna Zarębska/ 8b, Zuzanna Kuśmierz/ 8a, Justyna Rzucidło/ 7a, Dyk Julia / 7a, Angelika Foc/ 7a, Laura Wójcik/ 7b, Maja Kostruba/ 7b, Iga Kowalska/ 7b i SP Bychawka. Natomiast chłopcy z naszej szkoły w składzie: Kornel Mączka/ 7a, Marcel Mączka/ 7a, Bartłomiej Niedźwiedź/ 7a, Błażej Niedźwiadek / 7b, Bartłomiej Wiechnik / 7b, Paweł Żak / 7b, Szymon Czerwonka/ 7c

Marcel Myja / 7c, Paweł Krawczyk/ 7d, Miłosz Korba/ 7d mieli rywali z SP Bychawki oraz SP Woli Gałęzowskiej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z naszej szkoły zajęli I miejsce.

Gratulacje!!!

Anna Nawrocka

  • Post author:
  • Post category:Sport