Świąteczne warsztaty

W dniach 4-8.12.2023r uczniowie uczestniczyli w warsztatach światecznych organizowanych przez P. Agnieszkę Daśko, Wychowawców klas oraz Radę Rodziców. Materiały z których zostały wykonane stroiki Rada Rodziców pozyskała od lokalnych darczyńców (podstawki, gąbki florystyczne, gałązki świerku, bombki, wstążki oraz różnego rodzaju ozdoby świąteczne) oraz od uczniów, którzy bardzo aktywnie włączyli się do akcji.
Biorąc udział w warsztatach uczniowie wspólnie stworzyli piękne i niepowtarzalne stroiki świateczne, nauczyli się ciekawych rzeczy, ujawnili swoje talenty, a przy tym zarobili sobie pieniądze i poczuli satysfakcje z dobrze zrobionej pracy. Stroiki zostały wystawione i sprzedane na kiermaszu w Bychawskim BCK w dniu 10.12.2023r.
Rada Rodziców składa serdeczne podziekowania P. Agnieszcze Daśko oraz Wychowawcom za nieocenioną pomoc, przychylność i zaangazowanie w warsztatach. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili prace uczniów i tym samym przyczynili się do wsparcia działalności społeczności uczniowskiej. Dziękujemy P. Dorocie Piskorsiej, P. Ewie Wieczorkiewicz, uczniom oraz wszystkim rodzicom, którzy poswiecili swój czas i służyli pomocą podczas niedzielnego kiermaszu.
Miło jest nam poinformować, iż Samorzad Uczniowski zadecydował o częściowym przeznaczeniu pieniędzy, uzyskanych ze sprzedaży, na wsparcie chorej Marcelinki Fijołek. Jest to piękny gest uczniów płynący z młodych serc, odruchu człowieczeństwa i chęci niesienia pomocy.

Rada Rodziców