Recytatorskie sukcesy naszych uczniów

Recytatorskie sukcesy naszych uczniów

W piątek 29. 11. 2023 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem: „Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny”. Konkurs objęli honorowym patronatem Starosta Powiatu Lubelskiego, Burmistrz Bychawy  oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie. W konkursie udział wzięło 33 uczestników z 12 szkół województwa lubelskiego.

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów, którzy zachwycili jurorów  swymi umiejętnościami recytatorskimi.

I miejsce zajęła Natalia Korba z klasy 8b

III miejsce zajęła Julia Popławska z klasy 8b

Wyróżnieniem został  doceniony Stanisław Mituła z klasy 7b

Uczniów przygotowała  p. Magdalena Miszczak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • Post author:
  • Post category:Konkurs