Szkolne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w biegach przełajowych

Szkolne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w biegach przełajowych

We wtorek 26.09.2023 roku odbyły się Szkolne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w biegach przełajowych. Do zawodów przystąpiło 76 uczestników z naszej szkoły. Zawodnicy ścigali się w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy 4-6 i 7-8. Dziewczęta młodsze i starsze miały do przebiegnięcia dystans 800 metrów, a chłopcy młodsi i starsi 1000 metrów. Pierwsi  zawodnicy, którzy przybiegli do mety będą reprezentowali naszą szkołę na zawodach powiatowych5 października. W kategorii dziewcząt młodszych: Weronika Wilkołazka / 4a, Maja Sidor/ 5a, Lena Gryta/ 5a, Aleksandra Krawczyk/ 6c, Lena Syroka/ 4a, Olga Frączek/ 5b. W kategorii chłopców młodszych: Igor Jarzyna/ 6c, Kevin Klimek/6a, Igor Mazurek/6d, Kamil Syta/ 5b, Kacper Regmunt/6d, Szymon Szydłowski/6b. W kategorii dziewcząt starszych: Julia Dyk/ 7a, Justyna Rzucidło/ 7a, Iga Kowalska/7b, Gabriela Lipińska/7b, Daria Sak/7c, Kaja Zielonka/7c. W kategorii chłopców starszych: Jakub Rekiel/ 8a, Kornel Mączka/ 7a, Bartłomiej Wiechnik/ 7b, Błażej Ozimek/ 8b, Marcel Mączka/7a, Bartłomiej Niedźwiedź/ 7a. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a naszym reprezentantom życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.

 

Anna Nawrocka

  • Post author:
  • Post category:Sport