Ognisko misyjne

You are currently viewing Ognisko misyjne

Nasze szkolne Ognisko misyjne ma za zadanie pogłębianie przyjaźni z Jezusem, wspieranie misjonarzy swoją modlitwą a także ofiarami z własnych wyrzeczeń lub z ,,Kolędowania misyjnego”. Podejmujemy także różne ciekawe inicjatywy, które wymagają dużego nakładu wolnego czasu.
W Intencji misji podejmujemy dobre uczynki służąc innym ludziom. W dniu 24 października 2019 r. pod opieką naszej  pani Lidii Chomik wybraliśmy się na parafialny cmentarz, aby posprzątać groby nieznanych żołnierzy. Modliliśmy się także przy grobie zakonnic, które pracowały w naszej parafii. Uporządkowaliśmy  grób  dawnego proboszcza Bychawy ks. Wojciecha Makarego. Jeżeli chcesz coś od siebie dać, a nie tylko brać zapraszamy do naszej wspólnoty.

Gabrysia Trzcińska, Iga Rudzik, Dawid Porębski,

  • Post author:
  • Post published:21 listopada 2019
  • Post category:Nauka