Harmonogram godzin dostępności dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2022/2023.

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Nr. sali

1.

Pawlik Justyna

poniedziałek

13.40- 14.40

gabinet dyrektora szkoły

2.

Boguta Ewa

poniedziałek

13.40- 14.40

15

3.

Miszczak Andrzej

poniedziałek

13.40- 14.40

pokój n-li wych.fiz.

4.

Ks. Cąkała Zbigniew

piątek

13.45- 14.45

17

5.

Chrzanowski Artur

wtorek

13.35- 14.35

18

6.

Czajka Teresa

wtorek

12.05- 13.05

5

7.

Daniel Milena

poniedziałek

13.35- 14.35

25

8.

Daśko Agnieszka

czwartek

13.35- 14.35

16

9.

Drąg Agnieszka

wtorek

13.40- 14.40

pokój pedagoga

10.

Drążek Dorota

poniedziałek

13.55- 14.55

9

11.

Dziurda- Multan Amelia

piątek

12.50- 13.50

24

12.

Fijołek Zofia

czwartek

12.30- 13.30

26

13.

Flis Elżbieta

piątek

13.00- 14.00

26

14.

Głaz Ewa

czwartek

14.30- 15.30

25

15.

Głąb Elżbieta

czwartek

13.40- 14.40

pokój n-li wych.fiz.

16.

Grabczyńska Małgorzata

wtorek

12.05- 13.05

4

17.

Kalicka Joanna

wtorek

14.25- 15.25

20

18.

Kasperek Marzena

środa

13.00- 14.00

pokój pedagoga

19.

Kaźmierak Ewa

poniedziałęk

13.40- 14.40

23

20.

Korba Elżbieta

poniedziałek

7.00- 8.00

biblioteka

21.

Korba Małgorzata

poniedziałek

8.15- 9.15

świetlica

22.

Kot Waldemar

wtorek 18.00-19.00 pokój n-li wych.fiz.

23.

Kozioł Zenon

środa-co drugi tydzień

14.25- 15.25

19

24.

Kryk Ewelina

wtorek

11.30- 12.30

pokój psychologa

25.

Kryska Renata

poniedziałek

13.35- 14.35

21

26.

Kukiełka Małgorzata

poniedziałek

13.35- 14.35

25

27.

Małecka Elżbieta

poniedziałek

12.15- 13.15

11

28.

Mendykowski Krzysztof

poniedziałek

15.00- 16.00

16

29.

Milanowska Ewa

wtorek

13.35- 14.35

22

30.

Milanowski Zbigniew

piątek

13.35 – 14.35

23

31.

Miszczak Magdalena

czwartek

13.35- 14.35

14

32.

Nawrocka Anna

poniedziałek

13.35- 14.35

pokój n-li wych.fiz.

33.

Orszulska Justyna

środa

11.00- 12.00

p.pedagoga

34.

Piskorska Dorota

środa

11.30- 12.30

p. n- lski

35.

Ks. Pochwatka Krzysztof

czwartek

13.00- 14.00

17

36.

Rapa Małgorzata

wtorek

12.15- 13.15

7

37.

Reszka Ewa

środa

11.20- 12.20

21

38.

Rymarz Anna

środa

7.00- 8.00

biblioteka

39.

Siek Anna

piątek

14.30- 15.30

24

40.

Stoczkowska Jolanta

wtorek

12.05- 13.05

3

41.

Szwałek Bożena

poniedziałek

12.10- 13.10

8

42.

Warda Bożena

poniedziałek

12.35- 13.35

10

43.

Wieczorkiewicz Ewa

poniedziałek

14.00- 15.00

22

44.

Wilczyński Jarosław

poniedziałek

13.30- 14.30

14

45.

Wilk Małgorzata

poniedziałek

13.40- 14.40

pokój n-li wych.fiz.

46.

Ziętek Monika

środa

10.50- 11.50

p. n- lski