III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w piłce koszykowej chłopców Bełżyce 16.02.2024                                                             

skład:

  1. Igor Jarzyna / 6c
  2. Igor Mazurek/ 6d
  3. Patryk Zając/ 6d
  4. Ignacy Wtykło/ 6d
  5. Mikołaj Ziarniecki/ 5b
  6. Szymon Szydłowski/ 6b
  7. Sebastian Świstak/ 6b
  8. Dominik Bielak/ 6b
  9. Adam Boreczek/ 6b
  10. Aleksander Żak / 5c
  11. Igor Rudzik/ 6c
  12. Dawid Łoński/ 6c

 I miejsce w eliminacjach do powiatu w Igrzyskach Dzieci w piłce koszykowej chłopców Bychawa 24.01.2024

 skład: 

  1. Igor Jarzyna / 6c
  2. Igor Mazurek/ 6d
  3. Patryk Zając/ 6d
  4. Ignacy Wtykło/ 6d
  5. Mikołaj Ziarniecki/ 5b
  6. Szymon Szydłowski/ 6b
  7. Sebastian Świstak/ 6b
  8. Dominik Bielak/ 6b
  9. Aleksander Żak / 5c
  10. Adam Szmit / 6c
  11. Kacper Regmunt/6d

I miejsce w eliminacjach do powiatu Igrzyskach Dzieci w piłce koszykowej dziewcząt Bychawa 24.01.2024

 skład:

  1. Lena Gryta/ 5a
  2. Maja Sidor/ 5a
  3. Alicja Kozioł/ 5a
  4. Agata Prącik/ 5b
  5. Klaudia Ścierzyńska/ 5b
  6. Julia Wilkołazka/ 5c
  7. Martyna Flis/ 5c
  8. Liliana Galant/ 5c
  9. Zuzanna Pazik/6a
  10. Agata Maj/ 6a
  11. Blanka Kryk/6b
  12. Gabriela Grula/ 6b

III miejsce Powiatowe Igrzyska Dzieci w koszykówkę chłopców 3×3 30.05.2023 Bystrzyca Stara

 skład:

  1. Kornel Mączka /6a
  2. Marcel Mączka /6a
  3. Bartłomiej Niedźwiedź /6a
  4. Bartłomiej Wiechnik /6b

II miejsce Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce koszykowej chłopców 14.03.2023 Niedrzwica Kościelna

skład:

  1. Karaś Oliwier/8c
  2. Krawczyk Jakub/8c
  3. Podolak Paweł/8c
  4. Frączek Łukasz/8b
  5. Rożenek Dominik/8b
  6. Rybaczek Damian/8b
  7. Rechul Erwin/8a
  8. Wolski Szymon/8a
  9. Niezgoda Oliwier/7b

Eliminacje do powiatu Igrzysk Młodzieży w piłce koszykowej chłopców 03.03.2023 Bychawa

 I miejsce

skład:

  1. Karaś Oliwier/8c
  2. Krawczyk Jakub/8c
  3. Podolak Paweł/8c
  4. Frączek Łukasz/8b
  5. Rożenek Dominik/8b
  6. Rubaj Maciej/8b
  7. Rybaczek Damian/8b
  8. Rechul Erwin/8a
  9. Wolski Szymon/8a
  10. Niezgoda Oliwier/7b

Eliminacje do powiatu Igrzysk Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt 03.03.2023 Bychawa

II miejsce

skład:

  1. Agata Błażejczak/8b
  2. Karina Pizoń/ 8b
  3. Milena Przech/ 8b
  4. Amelia Prącik/ 8b
  5. Yelyzaveta Sviren/8 b
  6. Łucja Frączek/8c
  7. Zuzanna Kuśmierz/7a

Gminne Igrzyska Młodzieży w piłce koszykowej chłopców 22.02.2023 Bychawa

I m/ skład:

  1. Dominik Rożenek/ 8b
  2. Łukasz Frączek /8b
  3. Damian Rybaczek/8b
  4. Paweł Podolak/ 8c
  5. Paweł Gorajek/ 8c
  6. Jakub Krawczyk/8c
  7. Szymon Wolski/ 8a
  8. Erwin Rechul /8 a
  9. Oliwier Niezgoda/ 7b

Gminne Igrzyska Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt 22.02.2023 Bychawa

I m/ skład:

  1. Agata Błażejczak/ 8b
  2. Paulina Marzec/ 8b
  3. Karina Pizoń/ 8b
  4. Amelia Prącik/ 8b
  5. Milena Przech /8b
  6. Łucja Frączek/ 8c
  7. Julia Sawicka/ 8c
  8. Zuzanna Kuśmierz/ 7a
  9. Milena Robak/7 a
  10. Maja Dworak/ 7b

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce koszykowej chłopców 21.02.2023 Bełżyce

IV m/ skład:

  1. Kornel Mączka/ VI a
  2. Marcel Mączka/ VI a
  3. Bartłomiej Niedźwiedź VI a
  4. Paweł Żak / VI b
  5. Błażej Niedźwiadek /VI b
  6. Karol Fizia /VI b
  7. Bartłomiej Wiechnik/ VI b
  8. Paweł Krawczyk / VI c
  9. Igor Holweg/ VI c
  10. Marcel Myja/ VI c
  11. Łukasz Nawrocki/ VI c
  12. Miłosz Korba / VI d

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce koszykowej dziewcząt 20.02.2023 Bełżyce

II m/ skład:

  1. Justyna Rzucidło/ VI a
  2. Julia Dyk/ VI a
  3. Angelika Foc/ VI a
  4. Laura Wójcik /VI b
  5. Iga Kowalska/ VI b
  6. Maja Kostruba /VI b
  7. Maja Korba/ VI d
  8. Gabriela Luterek/ VI d
  9. Weronika Flis/ VI d
  10. Oliwia Łońska / VI c
  11. Anna Jaros /VI d
  12. Zuzanna Nowak/VI d

Eliminacje do powiatu do Igrzysk Dzieci w mini piłce koszykowej chłopców 15.02.2023 Bychawa

I m/ skład:

  • Kornel Mączka/ VI a
  • Marcel Mączka/ VI a
  • Bartłomiej Niedźwiedź VI a
  • Paweł Żak / VI b
  • Błażej Niedźwiadek /VI b
  • Karol Fizia /VI b
  • Bartłomiej Wiechnik/ VI b
  • Paweł Krawczyk / VI c
  • Igor Holweg/ VI c
  • Marcel Myja/ VI c
  • Szymon Czerwonka/ VI c
  • Miłosz Korba / VI d

Eliminacje do powiatu do Igrzysk Dzieci w mini piłce koszykowej dziewcząt 15.02.2023 Bychawa

I m/ skład:

  • Justyna Rzucidło/ VI a
  • Julia Dyk/ VI a
  • Angelika Foc/ VI a
  • Laura Wójcik /VI b
  • Iga Kowalska/ VI b
  • Maja Kostruba /VI b
  • Maja Korba/ VI d
  • Gabriela Luterek/ VI d
  • Weronika Flis/ VI d
  • Agata Maj/ V a

Gminne Igrzyska Młodzieży w piłce koszykowej
Bychawa 20.02.2020

Klasy VII – VIII

I m drużyna dziewcząt w składzie: Jagoda Cajzer/VIII b, Julia Syroka/VIII b, Aleksandra Pruś/VII c, Julia Żak/VII c, Malwina Myja/VII b, Klaudia Zielonka/VIII b/Julia Stolarska VII c, Sara Słowińska/VIII b.