II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców Biłgoraj 11.04.2024                                                              

skład:

  1. Jakub Rekiel/ 8a
  2. Bartłomiej Niedźwiedź/7a
  3. Błażej Ozimek/ 8b
  4. Kornel Mączka/7a
  5. Paweł Krawczyk/ 7d
  6. Bartłomiej Wiechnik/7b
  7. Marcel Mączka/7a
  8. Bartłomiej Ponieważ/ 8a

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców Krzczonów 08.04.2024                                                       

skład:

  1. Jakub Rekiel/ 8a
  2. Bartłomiej Niedźwiedź/7a
  3. Marcel Mączka/7a
  4. Kornel Mączka/7a
  5. Bartłomiej Wiechnik/7b
  6. Bartłomiej Ponieważ/ 8a

 

 Udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt Krzczonów 08.04.2024

 Julia Dyk/7a

Justyna Rzucidło/7a         

 Udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w indywidualnych  biegach przełajowych dziewcząt Krzczonów 08.04.2024

 Maja Sidor/ 5a

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych biegach przełajowych chłopców Krzczonów 08.04.2024

 Sebastian Zasada/ 4b – VI miejsce

Szymon Piekarz/ 4c-     VI miejsce

Marcel Skoczylas/ 4b-  VIII miejsce

 

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w drużynowych biegach przełajowych chłopców Krzczonów 08.04.2024

skład:

  1. Igor Jarzyna/6c
  2. Adam Szmit/6c
  3. Szymon Szydłowski/ 6c
  4. Kacper Regmunt/ 6d
  5. Igor Mazurek /6d
  6. Nataniel Baran/ 5c

VIII miejsce Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych 05.010.2023 Bychawa

 Dziewczęta: 

  1. Weronika Wilkołazka / 4a
  2. Maja Sidor/ 5a
  3. Lena Gryta/ 5a
  4. Aleksandra Krawczyk/ 6c
  5. Olga Frączek/ 5b
  6. Karolina Ścierzyńska / 5b
  7. Lena Syroka/ 4a/ r.

III miejsce Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych 05.010.2023 Bychawa

Chłopcy:

  1. Igor Jarzyna/ 6c
  2. Igor Mazurek/6d
  3. Kamil Syta/ 5b
  4. Kacper Regmunt/6d
  5. Sebastian Zasada/ 4b
  6. Nataniel Baran/ 5c
  7. Szymon Piekarz/ 4c/ r.

V miejsce Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych 05.010.2023 Bychawa

 Dziewczęta:

 Julia Dyk/ 7a

  1. Justyna Rzucidło/ 7a
  2. Iga Kowalska/7b
  3. Gabriela Lipińska/7b
  4. Daria Sak/7c
  5. Kaja Zielonka/7c
  6. Emilia Syta/6b/r.

 

III miejsce Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych 05.010.2023 Bychawa

Chłopcy:

  1. Jakub Rekiel/ 8a
  2. Kornel Mączka/ 7a
  3. Bartłomiej Wiechnik/ 7b
  4. Błażej Ozimek/ 8b
  5. Marcel Mączka/7a
  6. Bartłomiej Niedźwiedź/ 7a
  7. Paweł Krawczyk/ 7d/ r.

 

Rejonowe Igrzyska Dzieci
Gromada 18.10.2019

KLASY IV- VI

VI miejsce- chłopcy

drużyna chłopców:

  1. Karol Cajzer/VI d
  2. Karol Ziętek /VI c
  3. Kacper Piechota/VI c
  4. Łukasz Piwnicki/VI d
  5. Paweł Podolak/V c
  6. Oliwier Szewczyk/V a
  7. Oliwier Karaś/V c

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Bychawa 3.10.2019

KLASY IV-VI

III miejsce – dziewczęta

 drużyna dziewcząt:

  1.  Natalia Szmit/VI b
  2. Patrycja Baran/VI b
  3. Paulina Marzec/V b
  4.  Amelia Prącik/V b
  5.  Marcelina Grabczyńska/VI b
  6. Milena Myja/VI d
  7.  Julia Bielak/V b rez.
  8.  Maria Krajewska/V a rez

KLASY IV-VI

I miejsce – chłopcy

drużyna chłopców:

  1. Karol Cajzer/VI d
  2. Karol Ziętek /VI c
  3. Tomasz Nawrocki/VI b
  4. Kacper Piechota/VI c
  5. Łukasz Piwnicki/VI d
  6. Paweł Podolak/V c
  7. Oliwier Szewczyk/V a
  8. Oliwier Karaś/V c

KLASY VII-VIII

IV miejsce – chłopcy

drużyna chłopców:

  1. Karol Słowiński/ VIII b
  2. Jakub Kalicki/ VII a
  3. Olaf Prącik/VII c
  4.  Kacper Daśko/ VII b
  5.  Paweł Sawerski/VII a
  6.  Mateusz Przybylski/VII a
  7. Kacper Karmiński/ VIII a
  8.  Łukasz Marzec/VIII b
  9. Adam Jamróz/ VII b rez.
  10. Tomasz Krzysztoń/VII a rez.

Szkolne Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Bychawa 29.09.2019

KLASY IV-VI

dziewczęta:

  1. Natalia Szmit/VI b
  2. Patrycja Baran/VI b
  3. Paulina Marzec/V b
  4. Amelia Prącik/V b
  5. Marcelina Grabczyńska/VI b
  6. Milena Myja/VI d
  7. Jula Bielak/V b
  8. Maria Krajewska/V a
  9. Iga Rudzik/VI c
  10. Aleksandra Ścierzyńska/IV b
  11. Maja Dworak/IV b
  12. Oliwia Mikulska/IV b
  13. Anna Zarębska/IV b
  14. Natalia Korba/IV b
  15. Hanna Dolecka/IV b
  16. Julia Flis/IV a
  17. Natalia Batyra/IV a, Jadwiga Czajczyk/V a, Barbara Lipka/VI b, Aleksandra Komorowska/VI b Aleksandra Moroniak/VI c

KLASY IV-VI

chłopcy:

  1. Łukasz Piwnicki/VI d
  2. Tomasz Nawrocki/VI d
  3. Oliwier Szewczyk/V a
  4. Karol Cajzer/VI d
  5. Paweł Podolak/V c
  6. Jakub Rekiel /IV a
  7. Oliwier Karaś/V c
  8. Kacper Smagłowski/IV b
  9. Krystian Kasperek/VI b
  10. Bartosz Kostruba/VI c
  11. Szymon Wolski/V a

KLASY VII-VIII

dziewczęta:

  1. Mariola Klimek/VII b
  2. Malwina Myja/VII b
  3. Julia Żak/VII c
  4. Paulina Sprawka/VII a
  5. Klaudia Wojtyła/VII a
  6. Emilia Szacoń/VII b

KLASY VII-VIII

chłopcy:

  1. Maciej Krawczyk/VII b
  2. Karol Słowiński/VIII b
  3. Jakub Kalicki/VII a
  4. Olaf Prącik/VII c
  5. Kacper Daśko/VII b
  6. Paweł Sawerski/VII a
  7. Mateusz Przybylski/VII a
  8. Adam Jamróz/VII b
  9. Tomasz Krzysztoń/VII a
  10. Paweł Straszewski/VIII b