Dni Otwarte – zabawa dla starszych i młodszych.

Dzień Otwarty w Naszej Szkole dla najmłodszych dzieci!

12 kwietnia 2024 to dzień pełen atrakcji dla najmłodszych przedszkolaków. Naszą szkołę odwiedziły dzieci pięcioletnie, czteroletnie i trzylatki z bychawskich przedszkoli wraz z Paniami wychowawczyniami i opiekunkami. W hali sportowej zgromadzili się też uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Zrobiło się tłoczno, gwarno i bardzo wesoło!

Uczniowie klas IIIa, IIIb i IIIc znowu stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali znany już repertuar z dnia poprzedniego.

I znów wesołej zabawie, pląsom, piosenkom i tańcom nie było końca!

Obejrzyjcie zamieszczoną poniżej fotorelację, a przekonacie się jak radosny to był dzień.

Wszystkie dzieci, które odwiedziły tego dnia naszą szkołę, otrzymały wspaniałe i bardzo praktyczne upominki – kolorowe szczoteczki i pasty do zębów, dzięki którym dziecięcy uśmiech zawsze będzie zdrowy i wesoły.

 

Do zobaczenia wkrótce!
Elżbieta Korba
Ilona Fijołek – Mituła