Konkurs matematyczny „KWIATEK 2024”

Konkurs matematyczny „KWIATEK 2024”

Dnia 22 marca 2024 r.  uczennice klas ósmych naszej szkoły: Julia Kryska, Milena Robak, Oliwia Mikulska, Julia Popławska i Amelia Przech wzięły udział w międzyszkolnym konkursie matematycznym „KWIATEK 2024” zorganizowanym przez ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie.

Dnia 23 kwietnia 2024 r. podczas Dni Otwartych ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego nastąpiło podsumowanie wyników przeprowadzonego konkursu. Na podium stanęły dziewczęta naszej szkoły. I miejsce zajęła Julia Kryska z kl. 8a, II miejsce Milena Robak kl.8a, a III miejsce Oliwia Mikulska z kl.8b. Dziewczęta otrzymały atrakcyjne nagrody i jeszcze raz potwierdziły wysoki poziom swoich wiadomości i umiejętności matematycznych. Pozostali uczestnicy konkursu również zostali nagrodzeni.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom i życzymy sukcesu na egzaminie ósmoklasisty.

Elżbieta Flis, Joanna Kalicka

  • Post author:
  • Post category:Konkurs