Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w piłce koszykowej chłopców.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w piłce koszykowej chłopców.

5 marca 2024 roku w Wojciechowie odbyły Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w piłce koszykowej chłopców. Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny: SP. im. Polski Niepodległej w Bychawie, SP. ze Snopkowa, SP. z Kalinówki i gospodarz zawodów SP. z Wojciechowa. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Mecze, które graliśmy z Wojciechowem i Snopkowem były na dosyć wyrównanym poziomie. Natomiast uczniowie z Kalinówki pokonali wszystkie drużyny zajmując I miejsce. W naszej drużynie najskuteczniejszym zawodnikiem został Kornel Mączka z klasy 7a. Ostatecznie uczniowie z naszej szkoły zajęli III miejsce.

Skład drużyny: Bartłomiej Niedźwiedź/7a, Kornel Mączka/7a, Marcel Mączka/7a, Bartłomiej Wiechnik/7b, Paweł Żak/ 7b, Marcel Myja/7c, Szymon Czerwonka/7c, Miłosz Korba/ 7d

Anna Nawrocka

  • Post author:
  • Post category:Sport