Eliminacje do Powiatowych Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

Eliminacje do Powiatowych Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

 W dniu 20.02.2024r. dwie drużyny dziewczęta i chłopcy reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach do Powiatowych Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej.  Gospodarzem zawodów była SP. w Krzczonowie Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny, SP. im. Polski Niepodległej w Bychawie, SP. z Krzczonowa oraz SP. z Wysokiego Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów.  Dziewczęta w składzie: Maja Dworak 8b, Anna Zarębska 8b, Zuzanna Kuśmierz 8a, Maja Cieślak 8b, Laura Wójcik 7b, Maja Kostruba 7b, Iga Kowalska 7b, Justyna Rzucidło 7a, Julia Dyk 7a, Angelika Foc 7a – pokonały drużyny z Krzczonowa i Wysokiego. Chłopcy w składzie: Kornel Mączka 7a, Marcel Mączka 7a, Bartłomiej Niedźwiedź 7a, Bartłomiej Wiechnik 7b, Paweł Żak 7b, Błażej Niedźwiadek 7b, Marcel Myja 7c, Szymon Czerwonka 7c, Bartłomiej Ponieważ 8a  – pokonali również drużyny z Krzczonowa i Wysokiego. Drużyna dziewcząt i chłopców z Bychawy wygrywając eliminacje uzyskała awans do Powiatowych Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej .Gratulacje dla naszych zawodników.

Trzymamy kciuki !!!

Elżbieta Głąb

 

  • Post author:
  • Post category:Sport