Mikołaj w szkole oraz zbiórka dla Marcelinki Fijołek

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym podtrzymujemy w naszej szkole mikołajkową tradycję. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami oraz koszem pełnym słodkości, odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły. Dzień upłynął w miłej przedświątecznej atmosferze. 

Rada Rodziców pragnie złożyć serdeczne podziękowania Panu Mateuszowi Wróblewskiemu za pomoc i zaangażowanie w organizację Mikołajek w naszej szkole. W ramach podziękowań zachęcamy wszystkich Rodziców do wsparcia zbiórki pieniędzy dla chorej Marcelinki Fijołek. Każda złotówka ma ogromne znaczenie. Zbiórka potrwa do 26.01.2023r

Link do zbiórki: 

Marcelinka Fijołek – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

W najbliższych dniach zapraszamy również na VIII TURNIEJ CHARYTATYWNY PIŁKI HALOWEJ 16.12.2023 r o godz. 9.00. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Ks Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie. Całe wydarzenie na na celu wsparcie Marcelinki w walce z jej chorobą.

Rada Rodziców