Eliminacje do powiatowych  Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

W środę 01.03.2023 w Wysokiem odbyły się Eliminacje do powiatowe  Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W rywalizacji „czwórek siatkarskich” wzięły udział drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Krzczonowie i w Wysokiem. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie dziewcząt: Justyna Rzucidło/ 6a, Angelika Foc /6a, Julia Dyk/ 6a, Laura Wójcik/ 6b, Maja Kostruba/ 6b , Iga Kowalska/ 6b, Kinga Dziurda/6b, Gabriela Lipińska/6b, Weronika Flis/6d i w składzie chłopców: Bartłomiej Niedźwiedź/6 a, Bartłomiej Wiechnik/6b, Kornel Mączka/ 6a, Marcel Mączka/ 6a /, Marcel Myja/ 6c, Paweł Krawczyk/ 6c, Szymon Czerwonka/6c, Paweł Żak/ 6b. Obie drużyny z naszej szkoły zajęły I miejsca . Gratulujemy!!!

  • Post author:
  • Post category:Sport