Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

W piątek 24.02.2023 odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W rywalizacji „czwórek siatkarskich” wzięły udział drużyna ze Szkoły Podstawowej im. K. Koźmiana w Bychawce i Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie dziewcząt: Justyna Rzucidło/ 6a, Angelika Foc /6a, Julia Dyk/ 6a, Laura Wójcik/ 6b, Maja Kostruba/ 6b , Iga Kowalska/ 6b, Kinga Dziurda/6b, Gabriela Lipińska/6b, Weronika Flis/6d i w składzie chłopców: Bartłomiej Niedźwiedź/6 a, Bartłomiej Wiechnik/6b, Paweł Żak /6b, Błażej Niedźwiadek/6 b , Karol Fizia/6b, Marcel Myja/ 6c, Paweł Krawczyk/ 6c, Szymon Czerwonka/6c, Miłosz Korba/ 6d. Obie drużyny z naszej szkoły zajęły I miejsca i będą reprezentować nas w dalszych rozgrywkach sportowych. Gratulujemy!!!

Anna Nawrocka

  • Post author:
  • Post category:Sport