Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej

W czwartek 13.02.2020 roku w Szkole Podstawowej w Bychawie odbyły się Gminne Igrzyska w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci reprezentowali uczniowie klas V-VI.

Drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Szmit/VI b, Patrycja Baran/VI b, Agnieszka Krzysztoń/VI b, Aleksandra Komorowska/VI b, Milena Myja/VI d, Iga Rudzik/VI c, Aleksandra Moroniak/VI c, Amelia Prącik/V c, Karina Pizoń/V b.

Drużyna chłopców w składzie: Kacper Piechota/VI c, Mateusz Czerniak/VI c, Bartłomiej Pawlak/VI a, Piotr Augustynowicz/VI a, Dominik Rożenek/V b, Jakub Todys/V c, Paweł Podolak/V c, Bartłomiej Ozimek/V a, Oliwier Karaś/V c, Szymon Wolki/V a.

Natomiast w Igrzyskach Młodzieży naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VII-VIII :

Drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Pruś/VII c, Julia Żak/VII c, Dominika Kurkowicz/VII c, Maria Mituła/VII c, Klaudia Wojtyła/VII a, Maria Pruś/VII b, Malwina Myja/VII b, Natalia Polska/VIII a, Jagoda Cajzer/VIII b, Julia Syroka/VIII b, Klaudia Zielonka/VIII b.

Drużyna chłopców w składzie: Michał Głąb/VIII b, Karol Słowiński/VIII b, Kacper Tudrujek/VIII b, Paweł Straszewski/VIII b, Kacper Karmiński/VIII a, Robert Nawrocki/VIII a, Michał Szmit/VIII a, Kamil Osmoliński/VIII a, Paweł Prus/VIII a, Jakub Kostruba/VIII a.

Wszystkie drużyny zajęły I miejsca i uzyskały awans do eliminacji powiatowych. Gratulujemy!!!

Anna Nawrocka

  • Post author:
  • Post category:Sport