EGZAMIN ÓSMOKLASISTY odbędzie się :
11.05.2026 r. (poniedziałek) – język polski
12.05.2026 r. (wtorek) – matematyka
13.05.2026 r. (środa) – język angielski
Informacje dla uczniów:
- Uczniowie klas VIII przychodzą do szkoły na godz. 8.00
- Uczniowie klas VIII o godz. 8.20 oczekują na wejście do wyznaczonej sali.
- Uczniowie dojeżdżający do godz. 8.20 przebywają w świetlicy szkolnej.
- Uczniowie przystępujący do egzaminu zostawiają swoje rzeczy osobiste, telefony oraz smartwatche w wyznaczonym dla każdej klasy miejscu w świetlicy szkolnej.
- Każdy uczeń ma obowiązek mieć przy sobie dokument stwierdzający tożsamość (legitymacja szkolna lub dowód tymczasowy).
- Na egzaminie można mieć ze sobą tylko długopisy z czarnym tuszem, na egzaminie z matematyki dodatkowo – linijkę.
- Na egzamin zdający mogą przynieść małą butelkę wody, którą należy postawić na podłodze przy nodze stolika.
- Każdy zdający zajmuje miejsce przy stoliku, którego numer wylosował.
- Zdający nie opuszcza sali egzaminacyjnej przed upływem 1 godziny od rozpoczęcia egzaminu.
Przypominamy o odpowiednim stroju na egzamin.
Powodzenia.
