Egzamin ósmoklasisty

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY odbędzie się :

11.05.2026 r. (poniedziałek) – język polski

12.05.2026 r. (wtorek) – matematyka

13.05.2026 r. (środa) – język angielski

Informacje dla uczniów:

  1. Uczniowie klas VIII przychodzą do szkoły na godz. 8.00
  2. Uczniowie klas VIII o godz. 8.20 oczekują na wejście do wyznaczonej sali.
  3. Uczniowie dojeżdżający do godz. 8.20 przebywają w świetlicy szkolnej.
  4. Uczniowie przystępujący do egzaminu zostawiają swoje rzeczy osobiste, telefony oraz smartwatche w wyznaczonym dla każdej klasy miejscu w świetlicy szkolnej.
  5. Każdy uczeń ma obowiązek mieć przy sobie dokument stwierdzający tożsamość (legitymacja szkolna lub dowód tymczasowy).
  6. Na egzaminie można mieć ze sobą tylko długopisy z czarnym tuszem, na egzaminie z matematyki dodatkowo – linijkę.
  7. Na egzamin zdający mogą przynieść małą butelkę wody, którą należy postawić na podłodze przy nodze stolika.
  8. Każdy zdający zajmuje miejsce przy stoliku, którego numer wylosował.
  9. Zdający nie opuszcza sali egzaminacyjnej przed upływem 1 godziny od rozpoczęcia egzaminu.

Przypominamy o odpowiednim stroju na egzamin.

Powodzenia.

  • Post author:
  • Post category:Egzamin