Dzień Otwarty w Naszej Szkole!

Dzień Otwarty w Naszej Szkole!

,,To jest nasz dzień” – oto słowa piosenki, które były hasłem przewodnim podczas Dnia Otwartego w naszej szkole. Gościliśmy wszystkich  wychowanków bychawskich przedszkoli!

 Dnia 11  kwietnia 2024r.   ,,zerówkowicze”   ze swoimi Paniami nauczycielkami i opiekunkami mogli podziwiać występy starszych kolegów i obejrzeć szkołę. Ach cóż to był za dzień! Uczniowie klasy IIIa z Panią Małgorzatą Grabczyńską,  IIIb  z Panią Jolanta Stoczkowską i IIIc z Panią Elżbietą Korbą oraz Dyrekcja Szkoły przygotowali moc atrakcji dla przybyłych przedszkolaków.

Najpierw było przedstawienie. W pięknie udekorowanej hali sportowej mali goście   dowiedzieli się, dlaczego warto odżywiać się zdrowo. Występy uczniów  urozmaicały piosenki, tańce i pląsy. Wszyscy, zarówno dzieci, jak  i dorośli, tańczyli i śpiewali w rytm skocznej muzyki. Ależ była zabawa! Już teraz wiemy, dlaczego  nasze buzie są  tak często uśmiechnięte!

Dziewczynki nałożyły kolorowe spódniczki ufundowane przez Radę Rodziców, co dodatkowo uatrakcyjniło występy uczniów. Były też warsztaty plastyczne, spacer po szkole, prezenty dla gości i zdrowy poczęstunek na zakończenie  dnia  pełnego wrażeń!

Po południu z żalem trzeba się było pożegnać.

 Sześciolatków zapraszamy we wrześniu, już jako uczniów pierwszej  klasy!

Do zobaczenia!

 Elżbieta Korba
Ilona Fijołek – Mituła