Finał XXII Gminnego Konkursu Matematycznego

Finał XXII Gminnego Konkursu Matematycznego

Dnia 12 maja 2023 r. w naszej szkole odbył się Finał XXII Gminnego Konkursu Matematycznego pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy. Przez cały rok szkolny 2022/2023 zainteresowani  uczniowie klas  V – VIII wszystkich szkół podstawowych naszej gminy rozwiązywali zadania konkursowe. Odbyły się cztery etapy konkursu. Najlepszych i najwytrwalszych 39 młodych  matematyków przystąpiło do ostatniego etapu – finału.

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za zainteresowanie, wkład pracy, systematyczność i  chęć rozwijania swoich zainteresowań matematycznych.

Składamy podziękowania również Radzie Rodziców, a w szczególności Państwu Elizie i Robertowi Gorgolom, którzy kolejny już rok byli sponsorami słodkiego poczęstunku dla naszych uczestników.

Organizatorzy:
 nauczyciele matematyki

  • Post author:
  • Post category:Konkurs