„Szkolny maraton rowerowy”

Konkurs –  „Szkolny maraton rowerowy”

Przed nami najpiękniejszy miesiąc w roku – miesiąc maj. Jest to także czas obfitujący w ważne wydarzenia historyczne niosące daleko idące skutki dla historii naszego kraju. W najnowszej historii 19 lat temu –  1 maja 2004r. –  nastąpiło wielkie rozszerzenie Unii Europejskiej o 10 nowych członków, w tym Polski. Nawiązując do tego wydarzenia Koło rowerowe „Fabryka wycieczek” ogłasza w cyklu „Rowerowy Maj” konkurs otwarty dla wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli naszej szkoły pt. ”Szkolny maraton rowerowy”.

Aby wziąć udział w rywalizacji należy spełnić kilka warunków wstępnych:
– posiadać sprawny rower do jazdy (własny lub pożyczony) oraz kask;
– posiadać kartę rowerową uprawniającą do poruszania się drogami publicznymi;
zainstalowaną w telefonie darmową aplikację dokumentującą treningi rowerowe /utwórz rywalizację dzięki której będziesz miał zliczone kilometry/; – rodzicu pomóż dziecku
– chęci do jazdy rowerem i potrzebę rywalizacji rówieśniczej.  

Zasady konkursu:

Czas trwania wyzwania: od 1 maja 2023r.godz.0:00 do 8 maja 2023r. godz. 8.20.
Celem jest suma odległości  pokonananych kilometrów rowerem w tym czasie. Zarejestruj swoje postępy w jeździe rowerem w dowolnej aplikacji. Nie ma ograniczeń w ilości treningów w ciągu dnia. Rywalizuj ze sobą i z innymi.  Ustal plan treningowy i zostań lepszym rowerzystą.

Jak dostarczyć wyniki:

8 maja rano /od godz. 7.15 do godziny 8.20 przy zegarze w szkole/ przekaż swoją historię maratonu rowerowego /wyniki zarejestrowane w aplikacji w telefonie do wglądu/ do koordynatora konkursu, p. Artura Chrzanowskiego.

Dla Wszystkich Maratończyków Rowerowych przewidziano bukiet endorfin, czyli hormonów szczęścia i zadowolenia. Dla Najlepszych w rywalizacji dodatkowo nagrody. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 9 maja 2023r. w trakcie obchodzonego w naszej szkole Dnia Europejskiego.

A więc … wyznacz cel, harmonogram, rywalizuj w wyzwaniach  i pokaż, na co Cię stać. 

Zapraszamy
Zbigniew Milanowski
Artur Chrzanowski