Gminne Igrzyska Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

W piątek 17.02. 2023r. nasza szkoła była gospodarzem Gminnych Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.  Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze szkoły SP. im. Polski Niepodległej w Bychawie oraz   SP. im. Kajetana Koźmiana w Bychawce. Drużyna dziewcząt z Bychawy w składzie: Agata Błażejczak 8b, Paulina Marzec 8b, Karina Pizoń 8b, Amelia Prącik 8b, Milena Przech 8b, Zuzanna Kuśmierz 7 a, Maja Dworak 7b, Anna Zarębska 7b, Maja Cieślak 7b, Oliwia Mikulska 7b, Aleksandra Ścierzyńska 7b Drużyna chłopców z Bychawy w składzie: Dominik Rożenek 8b, Maciej Rubaj 8b, Łukasz Frączek 8b, Damian Rybaczek 8b, Filip Lemiecha 8b, Paweł Podolak 8c, Paweł Gorajek 8c, Jakub Krawczyk 8c, Jakub Todys 8a, Szymon Wolski 8a, Erwin Rechul 8a Obie nasze drużyny wygrały mecze i zajęły I miejsca awansując do kolejnego szczebla Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej.

                                                                                                               

                                                                                                                 Elżbieta Głąb

  • Post author:
  • Post category:Sport