Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

You are currently viewing Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani wicedyrektor Ewa Boguta powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. W swoim wystąpieniu nawiązała do 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy upamiętniliśmy wszystkich poległych i pomordowanych w czasie wojny. Minutą ciszy upamiętniliśmy wszystkich poległych i pomordowanych w czasie wojny. Następnie głos zabrała pani dyrektor Justyna Pawlik. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Uroczyście powitała także uczniów klas czwartych, którzy rozpoczynają drugi etap edukacyjny.  Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Wiele ciepłych słów do uczniów skierowała również przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły pani Ilona Fijołek – Mituła. Po zakończonej uroczystości uczniowie poszli do sal na spotkania z wychowawcami klas.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów oraz samych miłych chwil spędzonych w naszej szkole.

                                                                                                         Małgorzata Rapa, Bożena Szwałek