Finał XXI Gminnego Konkursu Matematycznego

Finał XXI Gminnego Konkursu Matematycznego

W ciągu roku szkolnego 2021/2022 odbyły się 4 etapy konkursu matematycznego, do którego przystąpili chętni uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Bychawa. Dnia 18 maja 2022 r., w naszej szkole odbył się XXI Finał Gminnego Konkursu Matematycznego pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy. Najwytrwalszych i najlepszych 25-ciu matematyków z naszej gminy zostało zakwalifikowanych do tego finału. Wyłonieni laureaci otrzymają wyższą ocenę z matematyki oraz nagrody ufundowane przez Burmistrza Bychawy. Wszystkim uczniom składamy serdeczne gratulacje i dziękujemy za zainteresowanie, wkład pracy, samodoskonalenie się oraz rozwijanie swoich zainteresowań matematycznych. Dziękujemy również Radzie Rodziców, a w szczególności Państwu Elizie i Robertowi Gorgolom, którzy byli sponsorami słodkiego poczęstunku.

Organizatorzy:
nauczyciele matematyki

  • Post author:
  • Post category:Konkurs