Zabawa karnawałowa

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas,  w dniu 18.02.2020 r. odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które dostarczały emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt.  Prowadzący zabawę animator p. Mateusz zachęcał do  tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Wszyscy podziwiali efekt pracy maszyny wyrzucającej z siebie bańki mydlane, barwne refleksy świetlne, kolorowe dymy i korowody. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Zdjęcia klas I-III
Zdjęcia klas I-III
Zdjęcia klas IV-VI

Dorota Drążek