Najładniejsza bombka

W listopadzie ogłosiliśmy w naszej szkole „Konkurs na najpiękniejszą bombkę Bożonarodzeniową”. Celem konkursu było promowanie twórczości dziecięcej, pobudzenie inwencji twórczej i fantazji, inspirowanie do aktywności twórczej. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać własnoręcznie bombkę Bożonarodzeniową. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Uczniowie klas pierwszych i drugich najliczniej wzięli udział w konkursie. Komisja konkursowa w poniedziałek 16.12.2019r. wyłoniła zwycięzców konkursu. Decyzja nie należała do najłatwiejszych, wszystkie bombki były niepowtarzalne i piękne. Ocenie podlegała przede wszystkim samodzielność wykonanych prac oraz walory estetyczne. Pomysłowość dzieci została wyrażona w różnych technikach bombek – orgiami, bibułą, sznurkiem, brokatem i cekinami. W piątek 20.12.2019r. pani wicedyrektor Renata Kryska wręczyła autorom wyróżnionych prac nagrody.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wykonanie przepięknych ozdób, które dekorują naszą szkolną choinkę.

Wyniki konkursu na najładniejszą bombkę w roku szkolnym 2019/2020:

 1. Sebastian Krzysztoń kl. I a
 2. Agata Korba kl. I b
 3. Laura Różycka kl. I c
 4. Alicja Pruś kl. I c
 5. Fabian Młynarski kl. I c
 6. Lena Frant kl. I c
 7. Blanka Kryk kl. II b
 8. Ksawery Kowalczyk kl. II b
 9. Magdalena Flis kl. II c
 10. Natalia Wilkołazka kl. II c
 11. Julia Wąsik kl. II d
 12. Rafał Jarosiewicz kl. II d
 13. Amelia Ziętek kl. III c
 14. Aleksander Sprawka kl. III d
 15. Natalia Batyra kl. IV a
 16. 16.Zuzanna Polska kl. V a
 17. Iga Ziętek kl. V a
 18. Piotr Augustynowicz kl. VI a
 19. Kamila Krawczyk kl. VI d
 20. Maria Mituła kl. VII c

Monika Ziętek

 

 • Post author:
 • Post category:Konkurs