XIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

7 grudnia 2019 roku w naszej szkole po raz trzynasty odbył się Turniej Rodzinny w tenisie stołowym. Sobotnie przedpołudnie na sportowo postanowiło spędzić 35 drużyn składających się z rodzica i dziecka. W tym roku na turniej ze swoimi pociechami przybyli tylko tatusiowie i jeden dziadek. Kategoria była jedna, więc najmłodsi uczestnicy mieli nie lada wyzwanie, gdy do gry, w wyniku losowania, musieli stanąć z zawodnikami dużo od siebie starszymi. Najmłodszą zawodniczką była Ewa Zdybel z klasy II d która, otrzymała w nagrodę puchar i zajęła X miejsce. Rozegranych zostało ponad 60 meczy. Nikt jednak nie narzekał, gry odbywały się w miłej i sportowej atmosferze, chociaż nie każdemu się poszczęściło w losowaniu. Tak to jednak w sporcie bywa, ktoś musi przegrać, by inny wygrał.
Dla kilku uczniów był to już ostatni turniej, ponieważ w tym roku kończą szkołę.
Tym bardziej dziękujemy za włożony wysiłek przez te wszystkie lata.

Panowie Grzegorz Karmiński, Marcin Baran, Michał Pawlak i Jarosław Myja grali w drużynach z synem i córką lub dwiema córkami. Bardzo nas cieszy, że coraz częściej pojawiają się drużyny rodzic i dwoje dzieci.
Tegoroczny turniej odbył się pod patronatem Burmistrza Bychawy, który ufundował pamiątkowe statuetki dla trzech najlepszych drużyn, a organizatorem był, jak co roku Uczniowski Klub Sportowy „Podkowa”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.